Account Manager / New Business Manager, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plAlthermedia - Account Manager / New Business Manager

Oferta archiwalna

Althermedia

Specjalizujemy się w spektakularnych kampaniach eventowych, ambientowych i szeroko rozumianych akcjach ATL i BTL.
Klimat mamy daleki od umiarkowanego. Burze z piorunami przetaczają się u nas równie często co ciepły, letni wietrzyk. Znikają jednak równie gwałtownie, jak się pojawiły. Jesteśmy grupą ludzi z różnych światów – nie znajdziesz tu nudy i rutyny. Jeśli zatem pragniesz być częścią kreatywnego zespołu
i daleki jesteś od korporacyjnej monotonii – aplikuj!

Media Trendy - zdobywca nagrody w kategorii "Innowacyjne wykorzystanie kanałów komunikacji" - 2014

Account Manager / New Business Manager

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Samodzielne pozyskiwanie i prowadzenie nowych Klientów  bezpośrednich. Projektowanie i nadzór nad realizacją kampanii eventowych, ambientowych, reklamowych 360, działań promocyjnych. Aktywny udział w budowaniu strategii rozwoju i nowych produktów firmy.

Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w zdobywaniu Klienta poparte portfolio wlasnych Klientów
  • Doświadczenie w branży reklamowej; samodzielne planowanie i realizowanie kampanii reklamowych
  • Znajomość podstawowych zagadnień marketingu i umiejętność kreatywnego ich wykorzystania
  • Umiejtność pracy w zespole, kreatywny wkład w jego pracę
  • Silna potrzeba realizowania własnych pomysłów.

Oferujemy:

Mamy do zaoferowania pot i łzy ale... i radość tworzenia.
Ciężka praca bez chwili oddechu, wysokie oczekiwania.. ale nie kosztem życia prywatnego.
Nasz team to wojownicy ale... i przyjaciele na śmierć i życie.
O klienta walczymy do ostatniej kropli krwi ale... zwycięstwa oblewamy do ostatniej kropli.

Jeżeli nie lubisz ryzykować, nie umiesz się motywować, jesteś niezdyscyplinowany, spóźniasz się, nie pomagasz kolegom i koleżankom z pracy, nie cierpisz klienta to zapraszamy do pracy w konkurencji.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.