Account Manager (ds.HoReCa), Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plPGB - Account Manager (ds.HoReCa)

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta, zajmującego się dystrybucją chemii profesjonalnej i kosmetyków poszukuje osoby na stanowisko:

Account Manager (ds.HoReCa)

Miasto: Lublin

Region: lubelskie

Numer ref.: UM_0817_LUB_WAI

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie sprzedażą w kanale B2B oraz hurtowym
  • Mobilna obsługa Klienta – prezentacje, przeprowadzanie szkoleń produktowych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Aktywna sprzedaż produktów na powierzonym regionie
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Kontrahentami

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i współpracy z Klientem B2B
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klientów instytucjonalnych
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia do pracy, takie jak: samochód, laptop oraz telefon komórkowy

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.