Account Executive, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plGolden Submarine - Account Executive

Agencja interaktywna roku 2018, 2017 i 2013  i Partner na lata 2016 wg M&MP, Wynik roku 2017 i Zaufanie roku 2016 wg Press, wielokrotnie nagradzana w konkursach kreatywnych i efektywnych, poszukuje osoby do oddziału w Warszawie na stanowisko:

Account Executive

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Obowiązki:

  • Aktualizacja stron internetowych, obsługa systemów CMS,
  • Wsparcie przy tworzeniu oraz realizacji kampanii marketingowych 360
  • Koordynacja działań socialmedia: plany komunikacji, aktywacje
  • Tworzenie contentu na strony www we współpracy z działami strategii, kreacji i produkcji,
  • Utrzymywanie komunikacji z klientem,

Wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji i koordynacji projektów  w agencji interaktywnej
  • Doświadczenie w pracy z systemem zarządzania treścią (CMS)
  • Znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu email marketingu
  • Doświadczenie w koordynacji procesów tworzenia animacji
  • Wiedza z zakresu modelów promocji SoMe
  • Podstawy języka HTML

Oferujemy:

  • Możliwość awansu
  • Niepowtarzalną i partnerską atmosferę
  • Pracę w Digitalowej Agencji roku 2018
  • Współpracę miedzy innymi z markami: ING Bank Śląski, Grupa Żywiec, Starbucks, Zott Polska, PKN ORLEN
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet opieki medycznej VIP z możliwością objęcia opieką całej rodziny
  • Kartę Multisport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego
  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i eventach branżowych
  • Budżety szkoleniowe dopasowane do Twojego stanowiska
  • Owocową środę, piłkarzyki i PlayStation :)

CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prześlij
za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Nowe prawo o ochronie danych osobowych (RODO) dopuszcza wyrażenie zgody poprzez podjęcie wyraźnego działania potwierdzającego Twoje intencje (art. 4 ust. 11 RODO oraz motyw 32 preambuły). Zawiadamiamy, że przesłanie CV do GoldenSubmarine będzie przez nas traktowane właśnie w ten sposób, a więc jako zgoda o następującym brzmieniu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji, a więc danych zawartych w moim CV oraz przedstawionych w czasie rozmowy kwalifikacyjnej na rzecz GoldenSubmarine Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Palacza 113 (60 - 273 Poznań) dla celu uwzględnienia mojej kandydatury w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

Oświadczam, że wiem, iż zgodę tą mogę wycofać w dowolnym momencie, co nie wpłynie na legalność przetwarzania moich danych w okresie od udzielenia zgody, do jej wycofania. Wiem także, że nie podlegam profilowaniu. Przyjmuję również do wiadomości, że moje dane osobowe nie będą przekazywane organizacjom międzynarodowym ani podmiotom działającym na terenie państw, w których RODO nie obowiązuje.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.