ACCOUNT EXECUTIVE, Białystok - oferta pracy - GoldenLine.pli360 - ACCOUNT EXECUTIVE
Skuteczna rekrutacja

Oferta archiwalna

i360 Sp. z o.o. Spółka wyspecjalizowana w opracowywaniu i kompleksowej realizacji, dostosowanych do potrzeb Klientów biznesowych, programów wspierających sprzedaż i budujących lojalność konsumentów i pośredników handlowych - tj. w programów motywacyjnych B2B, lojalnościowych B2C oraz programów typu reward&recognition B2B2C.

SZUKASZ NOWYCH WYZWAŃ? POSTAW NA SUKCES WŁAŚNIE Z NAMI!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

ACCOUNT EXECUTIVE

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie w pełni odpowiedzialna za realizację projektów z zakresu programów lojalnościowych. Przygotowywanie kosztorysów, harmonogramów prac, prezentacji, raportów podsumowujących oraz analiz konkurencji, bieżącą obsługę projektu, koordynacje prac z działem kreacji, IT oraz centrum logistycznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie  studiów zaocznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Proaktywne podejście do realizowanych zadań i determinacja w dążeniu do ich realizacji
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne
  • Kreatywność i pomysłowość

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w firmie będącej liderem rynku
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Przeszkolenie i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku
  • Szansę na realizowanie własnych pomysłów i ambicji zawodowych
  • Inspirującą pracę w zgranym zespole

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.