Cloud Engineer (AWS) - 100% zdalnie

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania IT w takich obszarach jak: bankowość, ubezpieczenia, porządek publiczny
  • Lokalizacja biura: Warszawa, Wrocław, Kraków (możliwość pracy w 100% zdalnie)
  • Język projektu: angielski
  • Poziom stanowiska: Mid/Senior
  • Budżet: 130-180 PLN netto +VAT (B2B)-w zależności od doświadczenia. Nie wykluczamy UoP.

Obowiązki:

  • Współpraca z Architektami, Ekspertami Merytorycznymi, przy projektowaniu wysoko skalowalnych rozwiązań IT w oparciu o chmurę AWS
  • Zarządzanie infrastrukturą AWS
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w tworzeniu oprogramowania
  • Wsparcie w zakresie CI/CD
  • Tworzenie i debugowanie skryptów automatyzujących

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako Programista/Specjalista Techniczny w projektowaniu/rozwoju apliakcji opartych na AWS
  • Mile widziane doświadczenie z AWS Glue, AWS Step
  • Przynajmniej podstawowa znajomość Python
  • Znajomość wzorców projektowych (Domain Driven, CQRS)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Certyfikat AWS Developer lub AWS Architect

Oferujemy:

  • Dofinansowanie do certyfikatów i szkoleń
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę B2B lub UoP
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną (pokrycie 70% kosztów) + pakiet rehabilitacyjny. Możliwa opcja pakietu rodzinnego
  • Kartę Multisport (również dla osoby towarzyszącej)
  • Ubezpieczenie na życie

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dastarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Cloud Engineer-ów do rekrutacji dla naszego Partnera, dostawcy nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla takich branż jak: bankowość, ubezpieczenia oraz porządek publiczny.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

130 - 170 PLN netto + VAT

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Brak dress code
Możliwość pracy zdalnej
Ubezpieczenie na życie
Spotkania integracyjne
Dodatkowy urlop
Parking dla pracowników