Export account manager z j. niemieckim

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż na rynkach zagranicznych.
  • Współtworzenie i realizacja strategii oraz planów sprzedażowych dla dedykowanego segmentu rynków.
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników oferowanych produktów na rynku eksportowym.
  • Przeprowadzanie klientów przez cały proces sprzedaży (od momentu dotarcia do decydenta, poprzez negocjacje i rozwój sprzedaży).
  • Realizacja celów sprzedaży i założeń budżetowych.
  • Delegacje zagraniczne oraz udział w targach branżowych.
  • Budowanie bazy klientów w oparciu o moduł CRM.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego oraz polskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny.
  • Doświadczenie w sprzedaży. zagranicznej - mile widziane doświadczenie w branży oświetleniowej.
  • Wykształcenie średnie, techniczne lub wyższe.
  • Zdolności sprzedażowe, szczególnie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych telefonicznie oraz w bezpośrednim kontakcie z Klientem.
  • Umiejętność samodzielnego planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy.
  • Odpowiedzialność i orientacja na cel.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system prowizyjny.

  • Nowoczesne narzędzia do pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe zadania indywidulane, realizowane w ramach prac projektowych oraz udziału w programach szkoleniowych.

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Program emerytalny.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Zajmujemy się rekrutacją stałą dla firmy, która jest liderem segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED.

Nasz Klient aktualnie rozwija dział eksportu na rynkach niemieckich i zaprasza do swojego zespołu Export account managera.

Miejsce pracy: Kraków lub zdalnie

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Prywatna opieka medyczna
Możliwość pracy zdalnej
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Program emerytalny