Pracownik fizyczny (m/k), Jasin, Poznań, Swarzędz - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik fizyczny (m/k)

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik fizyczny (m/k)

Work place: Jasin, Poznań, Swarzędz

Region: Wielkopolskie

Numer ref.: a0t6N000000nLxqQAE

Zakres obowiązków:
  • rozładunek rolek materiału z kontenerów i przenoszenie ich w wyznaczone miejsce.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • sprawność niezbędna do wykonywania prac fizycznych,
  • dyspozycyjność do pracy w określonym wcześniej terminie (zapotrzebowanie uzależnione od dostaw towaru),
  • chęć do pracy, odpowiedzialność, sumienność,
  • status studenta - mile widziany.
Oferujemy:
  • pracę dodatkową w oparciu o umowę zlecenie,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl