Inżynier Cisco ds. projektowania i wdrażania rozwiązań

Główne zadania:

  • Projektowanie, konfigurowanie i wdrażanie rozwiązań CISCO dla klientów
  • Zapewnienie wysokiej dostępności i niezawodności sieci
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z siecią
  • Współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta
  • Monitorowanie i optymalizacja wydajności sieci

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu infrastruktury sieciowej CISCO
  • Znajomość protokołów i technologii CISCO
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z siecią
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami zagranicznymi
  • Posiadanie certyfikató CCNA lub CCNP będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę hybrydową (9 - 10 dni na miesiąc w biurze);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  Poszukujemy doświadczonego Inżyniera Cisco ds. projektowania i wdrażania rozwiązań, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie infrastruktury sieciowej CISCO dla naszych klientów.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne