Channel Manager Traditional Trade

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sprzedażą w kanale tradycyjnym
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz jego powiększanie
  • Nawiązywanie nowych i rozwijanie stałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dystrybutorami, hurtowniami, sieciami lokalnymi
  • Realizacja założonych planów sprzedaży i stałe zwiększanie efektywności prowadzonych działań
  • Analiza rynku i konkurencji.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą chemii gospodarczej w kanale tradycyjnym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Znajomość podstaw finansów w zakresie analizy kosztów i rentowności
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy
  • Pakiet benefitów
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne premie
  • Pracę w dynamicznym, inspirującym środowisku.

Dla naszego Klienta, którym jest producent chemii gospodarczej, poszukujemy doświadczonej osoby, z branży FMCG, kanału tradycyjnego na stanowisko Channel Manager Traditional Trade.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne