INŻYNIER SPRZEDAŻY (OZE)

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • efektywna realizacja planów sprzedażowych w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii (sprzedaż pomp ciepła),
  • przygotowywanie ofert handlowych, w tym doradztwo i dobór techniczny produktów/urządzeń/systemów,
  • aktywne monitorowanie rynku inwestycji budowlanych, wyszukiwanie projektów inwestycyjnych, stały kontakt z inwestorami, projektantami, generalnymi wykonawcami itp.
  • kompleksowy nadzór nad realizacją zamówień w firmie,
  • udział w działaniach marketingowych, a także szkoleniowych firmy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne,
  • możesz pochwalić się doświadczeniem w sprzedaży pomp ciepła, a także znajomością zagadnień technicznych z nimi związanych,
  • posiadasz wysokie kompetencje sprzedażowe takie jak: autoprezentacja, komunikatywność, samodzielność, skuteczność w działaniu itp.,
  • cechują Cię: świetna organizacja pracy, a także łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wyróżniasz się silną determinacją w dążeniu do celu,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, liczne programy motywacyjne,
  • bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • niezbędne narzędzia pracy: służbowy telefon, laptop oraz samochód,
  • liczne benefity (możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń medycznych, kart sportowych, dofinansowania nauki i szkoleń),
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - producenta i dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC - osoby do pracy na stanowisku: INŻYNIER SPRZEDAŻY (OZE).

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BUSINESS BRIDGE GROUP Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Brak dress code
Prywatna opieka medyczna
Brak procedur korporacyjnych
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Zniżki na produkty i usługi firmowe
Spotkania integracyjne
Kawa / herbata
Dodatkowe świadczenia socjalne
Paczki świąteczne
Program rekomendacji pracowników
Program emerytalny