Specjalista ds. kosztów i analiz ekonomicznych

Twój zakres obowiązków

  • budżetowanie i prognozowanie finansowe, plan wieloletni oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • prowadzenie kalkulacji jednostkowych;
  • raportowanie danych i dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej wraz z analizą i rekomendacjami;
  • kontrola poprawności zamknięcia wyniku miesięcznego i rocznego;
  • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy;
  • analiza rentowności według grup produktów, kanałów dystrybucji, klientów;
  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizujących;
  • kontrola kosztów oraz rekomendacja optymalizacji;
  • dostosowanie planu kont oraz centr kosztów w powierzonych narzędziach informatycznych;
  • bieżący nadzór nad dyscypliną finansową firmy

optymalizacja narzędzi, metodyki pracy oraz kosztów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 letnie;
  • wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym;
  • znajomość programów BI oraz klasy ERP;
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office, a w szczególności Excel;
  • dbałość o jakość, wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne, inicjatywa;

Mile widziane:

  • książeczka Sanitarno-Epidemiologiczna;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym (mile widziane poziom B2).

To oferujemy:

  • stabilną umowę o pracę w międzynarodowej firmie o wyjątkowej kulturze;

program wdrożeniowy i katalog szkoleń wewnętrznych

  • dobrą atmosferę w pracy;
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie; preferencyjne pożyczki

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

LeasingTeam Group

Opole, opolskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne