Poszukiwany pracownik ochrony! Zdzieszowice

Zatrudnimy kwalifikowanego pracownika ochrony do obiektu zlokalizowanego w Zdzieszowicach.

Praca w systemie zmianowym 12 godz., w wybrane dni od poniedziałku do niedzieli.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola ruchu osobowego
  • Kontrola pojazdów
  • wydawanie /przyjmowanie kluczy
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP, p.poż. na terenie zakładu.
  • prowadzenie dokumentacji służbowej
  • sprawdzanie stanu zabezpieczenia obiektów na terenie zakładu,

Wymagania:

- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, pozwolenie na broń

- punktualność
- niekaralność
- dyspozycyjność
- sumienność
- odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowa o pracę - stawka 21,50zł netto/godz.
  • terminowe wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • bezpłatne umundurowanie
  • prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • dofinansowanie do posiłków
  • bogaty pakiet socjalny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowania do wypoczynku, zajęć sportowych, bony świąteczne)

Zainteresowane osoby proszę o kontakt wysyłając swoje CV

lub kontakt telefoniczny: : +48 885 877 556 (poniedziałek-piątek, 8:00-16:00)

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Seris Konsalnet Holding S.A.

Opole, opolskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne