Java Tech Lead

Zadania, które będziesz wykonywać:

  • aktywny udział w pracach technicznych zespołu na wszystkich etapach projektowania, wytwarzania i utrzymania produktu - współpraca z Product Ownerem, solution architektem i administratorami
  • odpowiedzialność za definiowanie, doskonalenie i jakość procesu wytwarzania oprogramowania (SDLC) we współpracy z liderem testów
  • wsparcie Product Ownera w zarządzeniu długiem technicznym, jakością techniczną produktu i ryzykami IT
  • aktywne dbanie o terminowe dostarczanie zmian odpowiedniej jakości w założonej roadmapie
  • definiowanie i planowanie roadmapy rozwoju technicznego produktu zgodnie ze strategią IT
  • rozwój i ocena merytoryczna developerów we współpracy z przełożonym developerów
  • aktywny udział w rozwijaniu produktu jako developer

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia w pracy jako lider techniczny
  • doświadczenie w projektowaniu i implementacji systemów informatycznych
  • bardzo dobra znajomość Java i praktyk programistycznych
  • znajomość lub gotowość do poznania technologii: Spring Boot, Angular, Docker, OpenShift, Kafka, RabbitMQ, SQL, Redis, Jenkins
  • znajomość lub gotowość do poznania: architektury heksagonalnej, architektury mikroserwisów, architektury zorientowanej na zdarzenia
  • wysokiej motywacji własnej oraz umiejętności motywowania innych
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów
  • praktyczne doświadczenie rozwoju produktów w metodykach zwinnych
  • dobrych umiejętności interpersonalnych

To, co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B ze stawką do 200 PLN netto + VAT/h
  • stabilną i długoterminową współpracę
  • pracę z doświadczonymi liderami i ekspertami
  • realny wpływ na rozwój produktów dostarczanych klientom
  • atmosferę szacunku i możliwość ciągłego rozwoju
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych banków w Polsce, poszukujemy doświadczonego Java Tech Leada doświadczonego w projektowaniu systemów.

Stawka: 160 - 200 PLN netto + VAT/h

Miejsce pracy: zdalnie, wizyty w biurze w Poznaniu 1-2 razy w miesiącu.

Zatrudnienie bezpośrednio przez Bank do stabilnego, długoterminowego projektu.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

P&P Solutions Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne