Pracownik Restauracji McDonald’s

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz obsługa urządzeń
• Sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień
• Prace magazynowe - uzupełnianie zapasów
• Utrzymanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń
• Prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji

Wymagania:
-ukończone 18 lat
-wysoka kultura osobista
-dobry kontakt z gośćmi
-sumienność, zaangażowanie, motywacja do pracy
-umiejętność pracy zespołowej
-książeczka sanepidowska

Oferujemy:
-umowę o pracę
-uczciwe i czytelne zasady zatrudniania
-możliwość pracy weekendowej lub popołudniowej
-atrakcyjne dodatki weekendowe
-pełen zakres szkoleń
-miłą i przyjazną atmosferę
-możliwość rozwoju zawodowego
-program rabatowy dla pracowników

Szukasz firmy, która Cię doceni i w której zyskasz możliwości rozwoju umiejętności i awansu? Chcesz pracować ramię w ramię z fajnymi ludźmi, w zgranej ekipie? Chcesz pogodzić elastyczność ze stabilnością zatrudnienia i pewnymi warunkami?
Witamy w McDonald"s!

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

McDonalds - KRAJMAN Piotr Krajewski

Września, wielkopolskie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne