Payroll Specialist z j. niemieckim PRACA ZDALNA

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników w terminach przewidzianych przepisami prawa pracy,
  • Kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Wsparcie w terminowym rozliczaniu wynagrodzeń i zasiłków z tytułu nieobecności chorobowych, opiekuńczych oraz rodzicielskich,
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami.

Poszukiwane kompetencje

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe - kierunkowe (mile widziane)
  • Znajomość programu Excel
  • Samodzielność i dokładność w działaniu.

Nasz klient oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie podstawowe + kwartalny system pramiowy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom,
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy,

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Praca zdalna

Praca hybrydowa

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Możliwość pracy zdalnej
Dofinansowanie nauki języków
Dofinansowanie biletów do kina, teatru