Inżynier Procesu / Process Engineer / Inżynier Produkcji, Bielany wrocławskie, Żarów, Świdnica, Wałbrzych, Sobótka, Strz - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Inżynier Procesu / Process Engineer / Inżynier Produkcji

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive Międzynarodowy Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Procesu / Process Engineer / Inżynier Produkcji.

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie w dziale księgowości oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Inżynier Procesu / Process Engineer / Inżynier Produkcji

Miasto: Bielany wrocławskie, Żarów, Świdnica, Wałbrzych, Sobótka, Strzegom, Bolków, Dzierżoniów, Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Sporządzanie raportów i innych dokumentów dotyczących procesu produkcji

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur jakościowych

  • Aktualizacja i kontrola zapisów z podległych procesów

Nasze wymagania:

  • Minimum 1~3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Wykształcenie wyższe techniczne
Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel

  • Znajomość systemów Lean Manufacturing

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i podległego zespołu

  • Umiejętność motywowania i wspierania podwładnych

  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy:

  • Konkurencyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Gwarantowaną coroczną podwyżkę wynagrodzenia
Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Bardzo przyjazną atmosferę w pracy
Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia techniczne, nauka języka angielskiego, dofinansowanie studiów

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".