ANALITYK SYSTEMÓW IT, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plMM Packing - ANALITYK SYSTEMÓW IT

Firma MMP Neupack Polska, jeden z największych producentów opakowań kartonowych,
w związku z intensywnym rozwojem organizacji,
poszukuje osoby na stanowisko:

ANALITYK SYSTEMÓW IT

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów związanych z wdrożeniem nowego systemu ERP w administracji.
  • Obsługa i analiza incydentów systemowych w obszarach  biznesowych: księgowość, HR, płace, w tym tworzenie dokumentacji pod zmiany.
  • Prowadzenie testów wdrażanych systemów i rozwiązań.
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu, przygotowanie instrukcji.
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej i administracyjnej systemów.
  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej obsługi systemu ERP.
  • Przygotowywanie i prowadzenie projektów w zakresie automatyzacji procesów biznesowych.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe informatyczne bądź finansowo-księgowe,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, min. B2,
  • Doświadczenie we wdrażaniu zmian i utrzymaniu systemów z domeny ERP,
  • Znajomość sytemu AX Dynamics, Dynamics 365 będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność korzystania z narzędzi Business Intelligence,
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacji pracy własnej, umiejętność prowadzenia kilku prac jednocześnie,
  • Mile widziana znajomość języka zapytań SQL i pracy z bazami danych,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, należącej do globalnego koncernu Mayr-Melnhof,
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie zawsze na czas),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów),
  • Elastyczność w zakresie organizacji pracy: możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7:00-9:00, opcja pracy częściowo w formie Home Office,
  • Bogaty zestaw premii i benefitów,
    • Premia roczna uzależniona od indywidualnych celów, premie specjalne np. za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji,
    • Świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna, świadczenia celowe, okolicznościowe),
    • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
    • Pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny,
    • Karta Multisport,
    • Ubezpieczenie grupowe na życie,
    • Darmowa kawa, soki, przekąski,