HR PROJECT MANAGER Z J. NIEMIECKIM - NIEMCY, Kraków (ul. Myślenicka) - oferta pracy - GoldenLine.plMG Agencja Pracy - HR PROJECT MANAGER Z J. NIEMIECKIM - NIEMCY

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

HR PROJECT MANAGER Z J. NIEMIECKIM - NIEMCY

Miejsce pracy: Kraków (ul. Myślenicka)

Numer ref.: MG/PM6/DE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywny udział w projektach rekrutacyjnych na niemiecki rynek pracy na stanowiska 1 i 2 szczebla
  • Ostateczna selekcja kandydatów
  • Obsługa systemu rekrutacyjnego EmploySystem
  • Aktywny udział w procesie zatrudnienia kandydatów
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego wśród osób ubiegających się o pracę
  • Stały kontakt mailowy oraz telefoniczny z niemieckojęzycznymi klientami (pracodawcami)
  • Bieżący kontakt z zatrudnionymi Pracownikami
  • Wynajem kwater pracowniczych i nadzór nad rezerwacjami
  • Współpraca z działem Kadr i Płac, oraz działem Finansów i Księgowości
  • Miesięczne raportowanie prowadzonych projektów

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1/C2)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji zatrudnienia lub w dziale HR (min. 2 lata)
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (przede wszystkim Excel)
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie
  • Ciekawą pracę i możliwość awansu zawodowego
  • Stabilne, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjno-premiowy
  • Codzienny kontakt z językiem obcym
  • Pracę w miłej atmosferze oraz możliwość udziału w szkoleniach oraz konferencjach z branży HR
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka zdrowotna (pakiet VIP, Saltus), darmowe obiady (szerokie menu z 2 restauracji), pakiet sportowy MultiSport
  • Wieczorki i wyjazdy integracyjne!