Operator robota spawalniczego, Słubice, Zielona Góra, Świebodzin, Kostrzyn nad Odrą, Gorzów Wi - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Operator robota spawalniczego

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator robota spawalniczego

Work place: Słubice, Zielona Góra, Świebodzin, Kostrzyn nad Odrą, Gorzów Wielkopolski

Region:Lubuskie

Numer ref.: a0t6N000000AdhCQAS

Opis stanowiska:
  • obsługa robota spawalniczego firmy Cloose,
  • wykonywanie detali zgodnie z technologią,
  • kontrola jakości wykonywanych prac,
  • pomiary kontrolne detali,
  • nadzór nad dokumentacją produkcyjną.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (produkcyjne),
  • umiejętność obsługi robota spawalniczego,
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu,
  • sumienność, staranność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym po okresie próbnym,
  • dodatkowe benefity w tym: dopłaty do dojazdów do pracy, pakiet świadczeń pozapłacowych, wsparcie w zakwaterowaniu,
  • komfortowe i bezpieczne warunki pracy,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • wsparcie przełożonych w okresie wdrożenia.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Kinga Kobuszyńska tel. 608 540 441.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl