MECHANIK, RZGÓW, PABIANICE - oferta pracy - GoldenLine.plTRANS-TEX S.C. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

MECHANIK

Lokalizacja
RZGÓW, PABIANICE
Pracodawca
TRANS-TEX S.C.
Dodano
22.11.2021

Jesteśmy zespołem składającym się młodych, dynamicznych i pomysłowych ludzi którzy chcą być liderami w swojej branży. To czym się zajmujemy jest niemal w każdym domu, pensjonacie czy hotelu, a naszymi klientami są znane światowe marki.

MECHANIK

Twój zakres obowiązków:

  • Dokonywanie nastaw maszyn dziewiarskich wg. dokumentacji technicznej,
  • Wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn,
  • Analiza awarii, proponowanie i wdrażanie działań korygujących,
  • Wsparcie techniczne w sytuacjach kryzysowych na terenie całego zakładu,
  • Wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę maszyn,
  • Pilnowanie harmonogramów konserwacji i przeglądów,
  • Naprawa maszyn i regeneracja części,
  • Spotkania koncepcyjne,
  • Raportowanie do przełożonego.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie o profilu mechanicznym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w mechanice min. 5 lat,
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w grupie.

MILE WIDZIANE

Umiejętność obsługi tokarki, frezarki, umiejętność spawania oraz znajomość budowy i zasad działania maszyn dziewiarskich zwłaszcza okrągłych.

To oferujemy:

  • Regularne i pewne wynagrodzenie + premia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełny etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Pracę w młodym, energicznym zespole który prężnie rozwija firmę.

Kontakt

pod nr tel.: 667 560 277

lub wyślij CV za pomocą przycisku