PYTHON DEVELOPER, cała Polska - oferta pracy - GoldenLine.plHR Support - {{offer.position}

Oferta archiwalna

PYTHON DEVELOPER

Lokalizacja
cała Polska
Pracodawca
HR Support
Dodano
27.10.2021

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży IT , współpracującego z kontrahentami głównie z USA, poszukujemy osoby, która mogłaby wesprzeć tworzenie projektów  platformy sztucznej inteligencji z zakresu HR, oraz platform do analizy danych. Dlatego poszukujemy:

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie projektowania, kodowania, dokumentowania i testowania wielu współbieżnych projektów oprogramowania
  • projektowanie, rozwijanie i testowanie aplikacji zgodnie z ustalonymi standardami
  • uczestnictwo we wzajemnych ocenach projektów rozwiązań i powiązanego kodu
  • współpraca z innymi programistami, analitykami, menedżerami produktów i architektami

WYMAGANIA:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania w języku Python na poziomie mid developer lub senior developer
  • znajomość technologii Python , UI, UX
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

PRACODAWCA OFERUJE:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o kontakt B2B
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach firmy
  • pracę zdalną

KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

HR Support