Programista .NET, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Programista .NET

Oferta archiwalna

Programista .NET

Miejsce pracy: Gdańsk

Numer ref.: DRA/NET-Gd

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja różnego rodzaju aplikacji i komponentów .NET
  • Programowanie w różnych warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych
  • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

Chcesz:

  • Rozwinąć swoje doświadczenie w tworzeniu architektury / programowaniu?
  • Nauczyć się tworzyć niezawodne, skalowalne i bezpieczne rozwiązania dostępne publicznie?
  • Poznać architekturę  systemów bankowych i integrację między systemami finansowymi?
  • Wziąć udział w ciekawych, rozpoznawalnych projektach?

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w pracy jako Programista .NET
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych ze zrozumieniem
  • Umiejętność stosowania SOLID
  • Znajomość języka C#
  • Znajomość .NET Framework i .NET Core
  • Znajomość architektury mikroserwisów
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji WEB
  • Praktyczna znajomość wzorców architektury takich jak CQRS, Event Sourcing, MVC
  • Znajomość technik wytwarzania oprogramowania w modelu „Domain Driven Design”
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
  • Znajomość jednego z zaawansowanych silników baz danych: Microsoft SQL Server, Oracle

To oferujemy

  • Pracę w wielu różnych ciekawych projektach istniejących i nowo tworzonych: bankowość internetowa dla przedsiębiorstw, systemy backend
  • Pracę w projektach wymagających myślenia w dużej skali: wiele serwerów, dużej liczby użytkowników, dużej liczbie rekordów w bazie danych, dużej ilości eventów, dużego ruchu i wysokich oczekiwań klientów względem czasu przetwarzania
  • Pracę w projektach wymagających myślenia o aspektach bezpieczeństwa
  • Organizację projektu opartą o metodyki zwinne
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowego rozwiązania
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. w fotele i wygodne hamaki,
  • Model wynagradzania oparty na zastosowaniu 50% KUP z tytułu Praw Autorskich
  • Umowę o pracę lub B2B, dostęp do platformy PluralSight
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Tak się u nas pracuje