SCRUM Master, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - SCRUM Master <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>DEPARTAMENT ROZWOJU APLIKACJI<br>Numer referencyjny: DRA/SCRUM/Gdańsk <br>Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę</span>

Oferta archiwalna

SCRUM Master
DEPARTAMENT ROZWOJU APLIKACJI
Numer referencyjny: DRA/SCRUM/Gdańsk
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Gdańsk

Numer ref.: DRA/SCRUM/Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Budowa zespołów SCRUM, dbanie o ich rozwój i satysfakcję
  • Proaktywne usuwanie przeszkód utrudniających pracę zespołu
  • Nauka zespołu pracy w SCRUM’ie
  • Dbałość o skuteczne stosowanie praktyk Agile zgodnie z frameworkiem SCRUM
  • Aktywne budowanie standardów product ownershipu w organizacji
  • Czynny udział w zmianach na poziomie organizacji
  • Praktykowanie servant leadership w zmieniającej się kulturze organizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w procesach wytwarzania oprogramowania, w tym minimum 3 lata w roli SCRUM Mastera
  • Dobry kontakt z ludźmi umiejętność  budowania pozytywnych relacji
  • Wyższe wykształcenie
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność oceniania dojrzałości zespołów scrumowych
  • Doświadczenie w pracy z organizacją oraz członkami wyższego managementu
  • Minimum certyfikat PSM I

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego w dużej, transformującej się organizacji oraz poprzez współpracę z doświadczonymi SCRUM Masterami
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania związane z rozwojem produktu wykorzystywanego przez setki tysięcy użytkowników
  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet premiowy, umowę o pracę, pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport
  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. w fotele i wygodne hamaki
  • Częściową pracę zdalną
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Tak się u nas pracuje

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie: adres: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Bank Millennium S.A. inspektorem danych osobowych.