Operator składarko-sklejarki, Grudziądz - oferta pracy - GoldenLine.plEPROS Sp. z o.o. Sp.k. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Operator składarko-sklejarki

Lokalizacja
Grudziądz
Pracodawca
EPROS Sp. z o.o. Sp.k.
Dodano
06.09.2021

Zadania:

  • obsługa maszyny BOBST
  • ustawianie parametrów maszyny
  • wprowadzanie danych
  • kontrola ustawienia maszyny
  • produkcja dużych i małych serii

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność obsługi składarko-sklejarki – staż pracy min. 0,5 roku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • dokładność i precyzja
  • utrzymanie stanowiska pracy w zgodzie z obowiązującymi normami i procedurami

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • kontakt z najnowszymi technologiami i standardami,
  • możliwość doskonalenia dotychczasowych umiejętności i zdobywania nowych,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

Uprzejmie informujemy,
że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPROS Sp. z o.o. Sp.k.
w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Drukarnia EPROS jest przedsiębiorstwem założonym w 1989 roku, która poprzez najwyższej jakości usługi zdobyła opinię wysokiej klasy firmy poligraficznej. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych maszynistów offsetowych, introligatorów, specjalistów zakresie grafiki komputerowej oraz marketingu. Specjalizujemy się w wykonywaniu opakowań kartonowych z tektury litej oraz falistej. Wykonujemy również materiały reklamowych, typu: katalogi, foldery, notesy, broszury, ulotki, teczki ofertowe, plakaty, bloczki.