Specjalista ds. Przetwarzania Danych, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Specjalista ds. Przetwarzania Danych <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>Full-time</span>

Oferta archiwalna

Specjalista ds. Przetwarzania Danych
Full-time

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twój zakres obowiązków

Specjalista ds. Przetwarzania Danych dostarcza procesy niezbędne do tworzenia bazy danych lub raportów dla naszych klientów (liderów branży FMCG). Procesy te to m.in.: ocena poprawności danych, kodowanie charakterystyk produktów, tworzenie ustawień baz danych, zarządzanie próbkami danych.

  • Weryfikacja poprawności i kompletności danych, które otrzymujemy od naszych partnerów,
  • Tworzenie baz danych i cyklicznych raportów dla klienta zgodnie z jego oczekiwaniami;
  • Dokonywanie zmian i aktualizacja baz danych;
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi czyli kolegami z Nielsena pracującymi w różnych europejskich miastach;
  • Praca w międzynarodowych zespołach, w dużej mierze w języku angielskim;
  • Zrozumienie działania różnych rynków i kategorii branży FMCG w różnych krajach;
  • Ulepszanie i usprawnianie naszych wewnętrznych procesów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2),
  • Dyplom wyższej uczelni, preferowane obszary nauk ścisłych lub ekonomicznych,
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-17:00,
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel lub Google Sheets,
  • Zdolności analityczne i postawa zorientowana na szukanie rozwiązań,
  • Mile widziane są pierwsze doświadczenia zawodowe związane z pracą z danymi i ich przetwarzaniem.

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • platformę benefitową
  • indywidualne ścieżki kariery
  • programy rozwojowe i szkolenia w formie grywalizacji
  • pyszną kawę i herbatę
  • super lokalizację: metro Dworzec Gdański i nowoczesne biuro
  • dodatkowe dni urlopowe
Benefity
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
możliwość pracy zdalnej
brak dress code’u
kawa / herbata
inicjatywy dobroczynne
dodatkowy urlop

NielsenIQ is a global measurement and data analytics company that provides the most complete and trusted view available of consumers and markets worldwide. We provide consumer packaged goods manufacturers/fast-moving consumer goods and retailers with accurate, actionable information and insights and a complete picture of the complex and changing marketplace that companies need to innovate and grow. Our approach marries proprietary NielsenIQ data with other data sources to help clients around the world understand what’s happening now, what’s happening next, and how to best act on this knowledge.  We like to be in the middle of the action. That’s why you can find us at work in over 90 countries, covering more than 90% of the world’s population. For more information, visit www.niq.com.

NielsenIQ is committed to hiring and retaining a diverse workforce. We are proud to be an Equal Opportunity/Affirmative Action-Employer, making decisions without regard to race, color, religion, gender, gender identity or expression, sexual orientation, national origin, genetics, disability status, age, marital status, protected veteran status or any other protected class.

Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"