Menedżer Salonu YES, Grodzisk Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Menedżer Salonu YES

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

  • Wielcy Modernizatorzy Polski 2020
  • Brylant Polskiej Gospodarki 2020
  • TOP MARKA 2020
  • SuperProdukt Świata Kobiety 2019
  • Top Avanti 2019
  • Doskonałość Mody Twój Styl 2019
  • Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta

YES Biżuteria S. A.

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 150 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Wspólnie z nami stwórz nowy Salon YES. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje. Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem, strategią marketingową i wsparciem na każdym etapie - od urządzenia Salonu po rekrutację Twojego własnego zespołu.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Menedżer Salonu YES

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Region: mazowieckie

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem Doradców Klienta
  • dbanie o utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na oczekiwanym przez YES poziomie
  • zarządzanie własną działalnością gospodarczą
  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii
  • aktywna współpraca z Regionalnym Menedżerem i wdrażanie jego wytycznych.

Nasze Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w sieciach detalicznych),
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • umiejętność pracy w oparciu o plany sprzedażowe i wskaźniki handlowe,
  • umiejętność budowania relacji z Klientem poprzez aktywną obsługę,
  • doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu z nim pozytywnych relacji,
  • umiejętność planowania pracy własnej i podległego Zespołu,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziane).

To oferujemy:

  • samodzielne prowadzenie Salonu pod znanym brandem w oparciu o partnerskie relacje,
  • szkolenia,
  • zniżki pracownicze,
  • opieka medyczna i pakiet sportowy w korzystnej cenie
  • wsparcie Regionalnego Menedżera Sprzedaży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja,
  • w pełni wyposażony Salon gotowy do objęcia,
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe,
  • konsultacje z innymi Partnerami,
  • pomoc w rekrutacji Zespołu,
  • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny).