Lakiernik proszkowy (m/k), Bolesławiec, Lubań, Wykroty - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Lakiernik proszkowy (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko lakiernika w Wykrotach. Nasz klient zajmuje się produkcją bram i drzwi stosowanych w budynkach przemysłowych i mieszkalnych.

Lakiernik proszkowy (m/k)

Work place: Bolesławiec, Lubań, Wykroty

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000sO58XQAS

Obowiązki:
  • przygotowanie wyrobu do lakierowania,
  • nakładanie powłok lakierniczych - ustawianie automatu,
  • kontrola procesu lakierowania,
  • malowanie w kabinie,
  • malowanie mokre konstrukcji stalowych.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • predyspozycje manualne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z malowaniem, lakierowaniem,
  • chęć podjęcia pracy na stałe w firmie naszego klienta.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu bezpośrednio przez firmę naszego klienta z siedzibą w Wykrotach,
  • wynagrodzenie stałe + premia miesięczna + benefity pozapłacowe,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, dzięki zapewnionym kursom przez pracodawcę,
  • pracę w systemie 2-zmianowym! (bez pracy w godzinach nocnych).
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji za pośrednictwem formularza, bądź kontakt pod numerem telefonu 734 121 537. Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder przy ulicy Piaskowej 13/1 w Bolesławcu.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl