Monter mebli robionych na wymiar, Ustroń - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Monter mebli robionych na wymiar

Oferta archiwalna

Grafika górna

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter mebli robionych na wymiar
Miejsce pracy: Ustroń | Numer ref. MME/011/MKO

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego (minimum 3500 zł brutto/mies.)
  • Możliwość uzyskania premii za szybką realizację zadania
  • Pracę w najbliższej okolicy Ustronia oraz na terenie śląska

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub w zakładzie stolarskim
  • Samodzielność w pracy
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • Dyspozycyjność do pracy 1-zmianowej oraz wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • Wykształcenie związane z obróbką drewna
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Skręcanie oraz montaż mebli kuchennych robionych na wymiar
Grafika dolna