Asystent ds. wsparcia sprzedaży z j. angielskim, Pniewy - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Asystent ds. wsparcia sprzedaży z j. angielskim

Oferta archiwalna

Grafika górna

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. wsparcia sprzedaży z j. angielskim

Miejsce pracy: Pniewy | Numer ref. PNI/037/IDŁ

OFERTA:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • praca w Pniewach (praca na miejscu)
  • Stabilne miejsce pracy
  • Możliwość rozwoju w sprzedaży/marketingu

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, otwartość do nawiązywania relacji z klientami biznesowymi
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenta/ki lub w dziale sprzedaży
  • Mile widziane wykształcenie inżynierskie lub rolnicze

ZADANIA:

  • Obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów
  • Organizacja kalendarza dyrektora zarządu i kierowników sprzedaży
  • Zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą
  • Wsparcie kierowników sprzedaży w kontakcie z potencjalnymi klientami i dealerami
  • Kontakt telefoniczny w celu nawiązania relacji partnerskich z potencjalnymi klientami
  • Pomoc w organizacji spotkań w siedzibie firmy

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Pniewy. Nr ref. PNI/037/IDŁ

Grafika dolna