Ekspert ds. Bankowości Elektronicznej, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plMillenium - Ekspert ds. Bankowości Elektronicznej

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje,
oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do
nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Bankowości Elektronicznej w Warszawie na stanowisku:

Ekspert ds. Bankowości Elektronicznej

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref.: GL/DBE/ZBD

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za rozwój i funkcjonowanie  wybranych obszarów bankowości internetowej i mobilnej dedykowanych klientom detalicznym
  • Prowadzenie projektów w obszarze Bankowości Elektronicznej
  • Optymalizacja funkcjonowania produktów i usług bankowości internetowej w oparciu o analizę problemów i zachowań klientów detalicznych
  • Wykonywanie analiz biznesowych, specyfikacji, analiz wymagań niezbędnych do rozwoju nowych oraz modyfikacji istniejących funkcjonalności systemów bankowości internetowej i mobilnej

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza poparta praktycznym doświadczeniem w zakresie produktów finansowych i innowacji
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i inicjatywa w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na nowe wyzwania
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami i umiejętność ich stosowania w praktyce
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikacje w środowisku biznesowym

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Udział w innowacyjnych projektach informatycznych przeznaczonych dla klientów detalicznych i realizację strategii rozwoju bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji