Programista Systemów Automatyki, Wysogotowo k. Poznania - oferta pracy - GoldenLine.plMSR Traffic - Programista Systemów Automatyki

Oferta archiwalna

Programista Systemów Automatyki

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC
  • Programowanie systemów wizualizacji (panele, systemy SCADA)
  • Wdrażanie systemów automatyki
  • Modernizacja istniejących systemów automatyki
  • Opracowywanie dokumentacji funkcjonalnej oprogramowania
  • Serwis systemów automatyki
  • Wsparcie techniczne klientów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Automatyka i Robotyka, Elektronika, Elektryka)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna)
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu systemów automatyki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie w tworzeniu algorytmów sterowania
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
  • Doświadczenie w programowanie paneli operatorskich
  • Doświadczenie w programowanie systemów wizualizacji SCADA
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym umowa na rok, po roku umowa na czas nieokreślony
  • Podnoszenie kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.