Inżynier Procesu / Process Engineer / Inżynier Produkcji, Brzeg, Opole, Lewin Brzeski, Grodków - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Inżynier Procesu / Process Engineer / Inżynier Produkcji

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive Międzynarodowy Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Procesu / Process Engineer / Inżynier Produkcji.

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie w dziale księgowości oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Inżynier Procesu / Process Engineer / Inżynier Produkcji

Miasto: Brzeg, Opole, Lewin Brzeski, Grodków

Region: opolskie

Opis stanowiska:

  • Wdrożenie nowej technologii i procesów przy wsparciu fabryki w Japonii
  • Kontrola, koordynacja i optymalizacja procesu produkcyjnego
  • Przygotowanie i wdrożenie modyfikacji technologicznej
  • Szkolenie pracowników do obsługi nowych technologii i maszyn produkcyjnych
  • Tworzenie instrukcji i niezbędnych dokumentów procesowych / produkcyjnych
  • Udział i reprezentowanie firmy podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Analiza produkcji i poprawa efektywności procesów
  • Wspieranie działów produkcji i jakości w rozwiązywaniu problemów
  • Monitorowanie dokumentacji procesu produkcyjnego - FMEA, wykresy przepływu, czas cyklu
  • Wsparcie w przypadku problemów technicznych on-line, badanie stanu awarii
  • Wsparcie techniczne w zakresie modyfikacji maszyn i wdrażania nowych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w podobnej dziedzinie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Świetna organizacja pracy, umiejętności komunikacyjne i dobra praca zespołowa
  • Doświadczenie w motoryzacji będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość Lean Manufacturing
  • Znajomość FMEA, SPC, MSA, PPAP i IATF będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Silne umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, projekt typu greenfield
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Doskonała atmosfera pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna Lux Med, Karta Multisport
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".