Doradca agrotechniczny do obsługi klientów strategicznych, - oferta pracy - GoldenLine.plAgrolok - Doradca agrotechniczny do obsługi klientów strategicznych <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>praca na terenie województwa zamieszkania</span>

Oferta archiwalna

ww.agrolok.pl

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy

zatrudnimy

Doradca agrotechniczny do obsługi klientów strategicznych
praca na terenie województwa zamieszkania

Zadania:

  • doradztwo rolne w zakresie technologii uprawy roślin
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami na podległym terenie

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie rolnicze
  • praktyczna znajomość technologii uprawy roślin
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • samochód i inne narzędzia pracy

Czekamy na CV i list motywacyjny.

tel. 881 927 603

Dokumenty prosimy kierować do nas za pomocą

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w wybranej rekrutacji.„

Jeżeli wyrażacie wolę, aby złożone przez Was CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."