Tłumacz języka japońskiego, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Tłumacz języka japońskiego

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka japońskiego. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 1-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego i japońskiego na co najmniej poziomie zaawansowanym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Tłumacz języka japońskiego

Miasto: Gdańsk

Region: pomorskie

Obowiązki
  • Tłumaczenie dokumentów z języka japońskiego na polski i z polskiego na japoński
  • Zarządzanie przepływem informacji
  • Koordynowanie projektów
  • Tworzenie prezentacji, pism, raportów do Tokyo HQ

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości języka japońskiego i angielskiego
  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości MS Office

Oferujemy:

  • Międzynarodową atmosferę
  • Możliwość używania języka obcego - Japoński
  • Indywidualne podejście do pracownika
  • Przyjazne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz się dowiedzieć więcej, prześlij swoje CV w języku angielskim w wersji Word na adres: info@recruit.com.pl

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".