Specjalista ds. zamówień publicznych, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plAlnag Sp. z o. o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Alnag Sp. z o. o.

Firma ALNAG specjalizująca się w realizacji umów o zamówienia publiczne z zakresu dostaw mebli oraz wyposażenia, do nowo powstałego biura poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zamówień publicznych

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku zamówień pod kątem nowych ogłoszeń o trwających postępowaniach
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej
  • Terminowe składanie ofert przetargowych
  • Monitorowanie bieżących ofert przetargowych
  • Raportowanie przełożonym informacji na temat prowadzonych postepowań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, prawo, ekonomia, zamówienia publiczne)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych – warunek konieczny
  • Obsługa pakietów MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji przetargowej
  • Samodzielność w poszukiwaniu zamówień publicznych
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Terminowe wynagrodzenie oraz premie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z długoletnim stażem
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z poniższą klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."