Specjalista ds. handlowych na rynek niemiecki, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plINTEGRA Consulting Poland Sp. z o. o., sp.k. - Specjalista ds. handlowych na rynek niemiecki

INTEGRA Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) obecna jest na rynku od 1997 r. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci – specjaliści i menadżerowie.

Dla naszego Klienta, lidera cateringu dietetycznego w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych na rynek niemiecki

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Twoje zadania będą polegały na:

  • Wyszukiwaniu potencjalnych parterów biznesowych dla projektu franczyzowego (rynek niemiecki);
  • Analizie rynku pod kątem nawiązania nowych możliwości współpracy;
  • Prowadzeniu negocjacji handlowych;
  • Przygotowywaniu ofert oraz materiałów promocyjnych;
  • Braniu udziału w spotkaniach handlowych.

Pracodawca zapewnia:­

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie od osiąganych wyników;
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy;
  • Możliwość rozwoju w strukturze organizacji;
  • Dostęp na ubezpieczenia grupowego;
  • Kartę Multisport;
  • Kursy językowe;
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy;
  • Pracę stacjonarną w centrali firmy.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz w sprzedaży;
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Otwartość na naukę.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.