Pracownik magazynu w branży odzieżowej, Błonie - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Pracownik magazynu w branży odzieżowej

Oferta archiwalna

Grafika górna

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik magazynu w branży odzieżowej
Miejsce pracy: Błonie | Numer ref. PMA/015/PWY

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Miejsce pracy: Chlebnia k. Grodziska Mazowieckiego

Oferta:

  • Praca w systemie trzyzmianowym
  • Miła atmosfera w pracy
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Szkolenie wdrażające oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Karta rabatowa na produkty
  • Dofinansowanie obiadów
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie obiadów, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa)

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Doświadczenie w pracy ze skanerem magazynowym
  • Mile widziana znajomość SAP

Zadania:

  • Kompletowanie i pakowanie zamówień
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Rozładunki
  • Lokowanie towaru na magazynie
Grafika dolna