Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim, Skawina - oferta pracy - GoldenLine.plLynka sp. z o. o. - Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Oferta archiwalna

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Miejsce pracy: Skawina

Lynka jest jednym z wiodących producentów odzieży korporacyjnej i sportowej dla małych, średnich i dużych korporacji o międzynarodowej renomie. Firma z amerykańskimi korzeniami, z małej, założonej w 1992 roku firmy stała  się wysoko cenionym liderem w swojej branży. Zatrudniamy około 250 pracowników. Otrzymaliśmy ponad 50 międzynarodowych nagród - to więcej niż jakakolwiek europejska firma w naszej branży. Lynka otrzymała również tytuł ’Przedsiębiorcy Roku’, przyznawany przez Amerykańską Izbę Handlową.

   Podstawowe obowiązki:

  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień,
  • Kontakt i przeprowadzanie uzgodnień z klientami,
  • Informowanie o postępach w realizacji zamówień,
  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i CS;
  • Pomoc w przygotowaniu wysyłek do klienta.

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dokładność i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Rozwój w firmie będącej wiodącym producentem tekstyliów i produktów reklamowych,
  • Możliwość elastycznych godzin pracy oraz home-office po okresie próbnym,
  • Opieka medyczna Lux-Med.
  • System kafeteryjny,
  • Program poleceń pracowniczych.

Opublikowane przez:

HRlink system rekrutacji on-line