Elektromechanik, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNEWMAN CONSULTING - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Elektromechanik

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
NEWMAN CONSULTING
Dodano
14.09.2020

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659) poszukuje dla swojego Klienta - prestiżowej firmy z branży produkcji przemysłowej, Kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie usterek elektrycznych maszyn
  • Bieżące naprawy, konserwacja, serwis urządzeń
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Przeglądy maszyn i instalacji, utrzymanie ich właściwego stanu technicznego
  • Prace kontrolne i dokonywanie pomiarów elektrycznych
  • Udział w procesach uruchamiania instalacji, rozruchu nowych maszyn i urządzeń elektrycznych
  • Zapewnienie gotowości do pracy maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych
  • Diagnoza usterek mechanicznych maszyn i ich usuwanie
  • Udział w realizacji nowych projektów inwestycyjnych
  • Wykonywanie różnego typu instalacji elektrycznych we wszystkich obiektach Spółki
  • Praca na wysokości powyżej 3 m.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność diagnozy, konserwacji i naprawy maszyn i instalacji elektrycznych poparta praktycznym doświadczeniem
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50C osobom trzecim dla potrzeb procesu rekrutacji."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50C osobom trzecim dla potrzeb procesu rekrutacji."

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659)

www.newmanco.pl