Główna Księgowa Grupy (Real Estate), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plMichael Page - Główna Księgowa Grupy (Real Estate)

Oferta archiwalna

Główna Księgowa Grupy (Real Estate)

Polska, Mazowieckie, Warszawa JN -092020-1229344 Permanent

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, rozpoznawalnej grupy kapitałowej, z uwagi na rozwój poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Głównej Księgowej Grupy do siedziby w Warszawie.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z CFO i będzie w pełni odpowiedzialna za konsolidację grupy w Polsce i za granicą, merytoryczną kontrolę spółek, weryfikację sprawozdań finansowych oraz współprace z Zarządem w Polsce i za granicą. Osoba będzie odpowiedzialna optymalizację procedur i procesów związanych z raportowaniem i obiegiem dokumentów.

Jest to idealne stanowisko dla doświadczonej na podobnym stanowisku, która zna aspekty konsolidacji grup spółek (grupy kapitałowe) i jest otwarta na nowe wyzwania w rozwijającej się spółce, dobrze posługuje się językiem angielskim w codziennej pracy. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Opis stanowiska / Job description:

Kogo szukamy / Profile description:

Oferujemy / We offer:

Możliwość rozwoju w rozpoznawalnej spółce, która mocno się rozwija, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, pakiet benefitów, umowę o współpracę B2B lub umowę o pracę.

About Michael Page

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page