Księgowa/y, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plHR Partner Monika Pszuk - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Księgowa/y

Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
14.09.2020
Numer referencyjny
2020/Poznań/Księgowa

Obowiązki

  • prowadzenie księgowości spółek oraz JDG
  • terminowe i bezbłędne ujmowanie operacji w księgach prowadzonych podmiotów, wyjaśnienie niezgodności na kontach
  • terminowe i bezbłędne przygotowanie deklaracji podatkowych i innych danych wymaganych prawem do urzędów ( CIT, VAT, PIT, JPK)
  • zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym
  • uczestnictwo w procesie przygotowania sprawozdania finansowego spółek
  • efektywna komunikacja ze współpracownikami
  • raportowanie do Kierownika Działu

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Księgowej/ego
  • szeroko pojęta wiedza merytoryczna oraz praktyczna w obszarze księgowości oraz znajomość w zakresie podatku CIT oraz VAT , PIT – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe/średnie kierunkowe(preferowane specjalności: rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • umiejętność analitycznej oceny problemów i poszukiwania rozwiązań
  • znajomość obsługi systemów oraz łatwość w poruszaniu się w nowych technologiach oraz narzędziach do raportowania
  • wysoka etyka zawodowa (umiejętności zachowania poufności) ,
  • pozytywne oraz otwarte nastawienie na nowe wyznania

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pracę w niewielkim, zgranym zespole
  • wysoką kulturę pracy i przyjazną atmosferę
  • wsparcie współpracowników podczas procesu wdrożenia

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij cv za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

Dla jednego z naszych klientów, prowadzących biuro rachunkowe w Poznaniu szukamy kandydatów na  stanowisko: