Młodszy specjalista ds. technicznych, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Młodszy specjalista ds. technicznych

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Obecnie do Departamentu Innowacji i Rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 107.3/DS/9/2020

Kluczowe obowiązki

  • Rozpoznawanie techniczne nowych metod diagnostycznych i ocena ich przydatności dla UDT.
  • Wdrażanie nowych metod diagnostycznych w UDT.
  • Proponowanie innowacyjnych usług eksperckich, w szczególności w zakresie cyberbezpieczeństwa.
  • Przygotowywanie opracowań i raportów na potrzeby Departamentu.

Nasze oczekiwania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: informatyka, mechatronika, automatyka przemysłowa).
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu automatyki przemysłowej i cyberbezpieczeństwa.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki mechaniczne, elektryczne, schematy PID).
  • Mile widziana znajomość standardów: ISO/IEC 27001, IEC 61508, IEC 61511, IEC 62443 oraz współczesnych rozwiązań automatyki w sektorze przemysłu procesowego.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym (min. B2).
  • Obsługa pakietu MS Office.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Myślenie analityczne i umiejętność współpracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o ponad 105-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
Aplikując (klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij”) wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych innych niż określone w art. 22 1 Kodeksu Pracy zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez okres 12 miesięcy od ich przekazania na potrzeby realizacji procesu rekrutacji w Urzędzie Dozoru Technicznego, ul. Szczęśliwicka 34, Warszawa (02-353)