Magazynier, Ożarów Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Magazynier

Oferta archiwalna

Grafika górna

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki | Numer ref. MAG/015/PWY

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Oferta:

  • Praca w dniach pon. - pt. w godz. 7-15 i 8-16
  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (w zależności od preferencji Kandydata)
  • Możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy
  • Miła atmosfera

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zadania:

  • Kompletacja towaru ze skanerem magazynowym
  • Pakowanie towaru
  • Wprowadzanie danych do komputera
  • Układanie towaru na paletach
Grafika dolna