Specjalista ds. sprzedaży maszyn komunalnych i ogrodowych, Wola Piasecka - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Wanicki - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Specjalista ds. sprzedaży maszyn komunalnych i ogrodowych

Lokalizacja
Wola Piasecka
Pracodawca
Grupa Wanicki
Dodano
01.09.2020

Zadania:

  •  rozpoznawanie potrzeb klientów w zakresie zakupu maszyn
  • komunalnych i ogrodowych, doradztwo techniczne, dobór odpowiedniego sprzętu,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • ofertowanie, koordynowanie i finalizacja procesu sprzedaży,
  • monitorowanie kontraktów, pilnowanie terminów (ubezpieczenia, naprawy),
  • wysoka jakość obsługi klientów i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania:

  • znajomość i umiejętność identyfikacji maszyn komunalnych i ogrodowych,
  • aktywna sprzedaż i realizacja wyznaczonych celów,
  • komunikatywności, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Dowiedz się o nas więcej ->http://wanicki.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku aplikuj
lub kontakt telefoniczny 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.

Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatGW.htm

Firma Wanicki Agro to autoryzowany partner marki John Deere, Poettinger i Kramer.

Jesteśmy częścią Grupy Wanicki.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie na rynku.

Zapewniamy:

  • dogodną dla Kandydata formę zatrudnienia-> umowa o pracę lub działalność gospodarcza,
  • atrakcyjne zarobki-> wynagrodzenie + premie,
  • narzędzia pracy-> samochód służbowy,
  • wdrożenie w obowiązki-> system szkoleń,
  • benefity-> ubezpieczenie, opieka medyczna.

Jeżeli pasjonują Cię nowe technologie, a szczególnie maszyny, cenisz sobie kontakt

z klientem – dołącz do naszego zespołu!

Poznaj nas lepiej->http://agro.wanicki.pl/