Specjalista ds. sprzedaży maszyn rolniczych, Kielce - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Wanicki - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Specjalista ds. sprzedaży maszyn rolniczych

Lokalizacja
Kielce
Pracodawca
Grupa Wanicki
Dodano
01.09.2020

Zakres obowiązków:

•    rozpoznawanie potrzeb klientów w zakresie zakupu maszyn rolniczych,
doradztwo techniczne, dobór odpowiedniego sprzętu,
•    aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
•    ofertowanie, koordynowanie i finalizacja procesu sprzedaży,
•    wysoka jakość obsługi klientów i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania:

•    znajomość i umiejętność identyfikacji maszyn rolniczych,
•    aktywna sprzedaż i realizacja wyznaczonych celów,
•    komunikatywności, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów,
•    rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
•    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

•    pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
•    wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, atrakcyjny system premiowy,
•    prywatną opiekę medyczną,
•    ubezpieczenie na życie i NNW,
•    perspektywy rozwoju osobowego i kwalifikacji zawodowych,
•    wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych (samochód służbowy, laptop, telefon).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ
lub kontakt telefoniczny 663 341 802

 Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.

Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem:

Firma Wanicki Agro to autoryzowany partner marki John Deere, Pottinger i Kramer.

Jesteśmy częścią Grupy Wanicki.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie na rynku.

Zapewniamy:

·        stabilne warunki zatrudnienia-> umowa o pracę lub działalność gospodarcza,

·        atrakcyjne zarobki-> wynagrodzenie + premie,

·        wdrożenie w obowiązki-> system szkoleń,

·        benefity-> ubezpieczenie, opieka medyczna.