MŁODSZY SPEDYTOR, Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plALCOPPER TRANS LOGISTICS SP. Z O.O. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

MŁODSZY SPEDYTOR

Lokalizacja
Katowice
Pracodawca
ALCOPPER TRANS LOGISTICS SP. Z O.O.
Dodano
07.08.2020

Opis stanowiska:

  • współpraca z Klientami w zakresie realizacji transportów;
  • nadzór nad zleconą usługą.

Wymagania:

  • znajomość języka obcego (ukraiński / rosyjski / angielski / niemiecki);
  • wyksztalcenie min. średnie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • chęć do zdobywania nowych umiejętności
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera oraz smartfona.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość awansu (rozwoju) i zdobycia doświadczenia zawodowego.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest ALCOPPER TRANS LOGISTICS Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach, 40-382 przy ul. Roździeńskiej 41. Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Pana/Pani danych proszę kontaktować się z wyznaczonym przez ALCOPPER TRANS LOGISTICS Sp. z o. o. inspektorem danych osobowych.

Firma transportowa o ugruntowanej pozycji rynkowej realizująca przewozy na terenie Unii Europejskiej zatrudni pracowników na następujące stanowisko: