KIEROWNIK / MANAGER DS. SPEDYCJI, Gdynia - oferta pracy - GoldenLine.plFONOKAJ SP. Z O.O. SP. K. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

KIEROWNIK / MANAGER DS. SPEDYCJI

Lokalizacja
Gdynia
Pracodawca
FONOKAJ SP. Z O.O. SP. K.
Dodano
15.07.2020

Opis stanowiska:

  • Podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem i personelem
  • Poszukiwanie i rozbudowa portfela klientów;
  • Wycena frachtu, opracowywanie ofert cenowych dla klientów, zainteresowanych podjęciem współpracy;
  • Obsługa zleceń transportowych i spedycyjnych
  • Planowanie i organizacja transportu, odpraw celnych, przepraw promowych
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zlecenia, dbanie o wysoką jakość oferowanych usług;
  • Pozyskiwanie przewoźników
  • Sporządzanie i kontrola dokumentacji przewozowej;
  • Kontrola realizacji planu sprzedaży

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości rynku, klientów, przewoźników i technik sprzedaży
  • Zdolności negocjacyjnych
  • Zaangażowania, samodzielności i przedsiębiorczości
  • Nastawienia na pracę zespołową
  • Wyższego wykształcenia (niekoniecznie kierunkowego)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2), (znajomość innych j. obcych będzie atutem)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz czytelny pakiet premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę po okresie próbnym
  • Atrakcyjne benefity dodatkowe, karta MultiSport na życzenie, szkolenia wewnętrzne
  • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z międzynarodowymi podmiotami
  • Realną możliwość wpływu na przyszłość Fonokaj
  • Samodzielność w działaniu, możliwość wyboru i kreowania drogi zawodowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność i ambitne zadania
  • Pracę w zespole nastawionym na sukces

Aplikację (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny)
prześlij za pomocą przycisku

Nasze przedsiębiorstwo jest od ponad 21 lat na rynku, zapewniając kompleksową  obsługę w zakresie organizacji transportu całej Europy. Stawiając na wysoką jakość serwisu, firma nasza zdobyła uznanie nie tylko w Polsce ale również i wielu partnerów zagranicznych.