Elektryk przemysłowy- technik oprzyrządowania(Holandia), - oferta pracy - GoldenLine.plAmpli HR - Elektryk przemysłowy- technik oprzyrządowania(Holandia) <br><span id="uwagiDoStanowiska">solidne projekty, opłacone mieszkanie, dla osób przebywających w Holandii od zaraz</span>

Oferta archiwalna

Elektryk przemysłowy- technik oprzyrządowania(Holandia)
solidne projekty, opłacone mieszkanie, dla osób przebywających w Holandii od zaraz

Region: Cała Polska

Główne obowiązki:
- Przyłączanie przyrządów i mierników ciśnienia, przepływu itp. w środowisku przemysłowym

- wykonywani instalacji na obiektach przemysłowych
- Renowacje instalacji
 Wymagania:
  - doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca zrozumienie pracodawcy
- własny samochód (jeden na ekipę) - jako warunek konieczny
- VCA - warunek konieczny
Oferujemy:
- umowę o pracę z holenderskim pracodawcą na dłuższy okres
- ubezpieczenie na miejscu oraz wszelkie benefity przysługujące pracownikowi
- atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień
- zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (pokój 1os, WiFi)
- wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umów
Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Mrozowa 20A, 31 – 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do bycia zapomnianym oraz do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek udziału w procesie rekrutacji.Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych (włączając zdjęcie zamieszczone w CV) zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, udostępnianie pracodawcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej na adres: dane(at)amplihr.pl wraz ze stosowną informacją.