Pakowacz / Pakowaczka, Śrem, Dolsk, Książ Wielkopolski - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pakowacz / Pakowaczka

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pakowacz / Pakowaczka

Work place: Śrem, Dolsk, Książ Wielkopolski

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000sNPe1QAG

Obowiązki:
  • prace manualne,
  • pakowanie gotowych wyrobów (rolet, żaluzji, moskitier),
  • prace przy pomocy piły.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • motywacja do pracy,
  • chęć do pracy w nadgodzinach,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie,
  • wynagrodzenie 17 zł brutto/godzinę,
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22),
  • pracę od poniedziałku do piątku (sporadycznie weekendy),
  • przyjazną atmosferę.
Miejsce pracy: Śrem

 Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl