Technolog programista wypalarek laserowych, - oferta pracy - GoldenLine.plSepona - Technolog programista wypalarek laserowych <br><span id="uwagiDoStanowiska">Startujemy w czerwcu</span>

Oferta archiwalna

Technolog programista wypalarek laserowych
Startujemy w czerwcu

z komunikatywną znajomością języka niemieckiego lub angielskiego

Miejsce pracy: Erfurt/Niemcy

Zakres obowiązków

  • Praca głównie na  maszynach typu CO2 i Fiber - światłowodowe,
  • Przygotowywanie programów cięcia dla wycinarek laserowych firmy Trumpf
  • Dobór parametrów cięcia
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych
  • praca polega na przygotowaniu maszyny do pracy u klienta i wdrozenie jej  do produkcji,
  • szkolenia pracowników klienta do obsługi maszyny

Oczekiwania

  • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość programu TruTops w modułach CAD, NEST, LASER
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j.niemieckiego lub angielskiego na poziomie B2
  • gotowość do wyjazdu do Niemiec
  • punktualność i sumienność
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie od  2800 brutto/euro/miesiąc
  • Służbowy samochód, laptop + telefon komórkowy
  • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  • Niemiecką umowę o pracę + tłumaczenie w j.polskim
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • odpłatne zakwaterowanie nieopodal miejsca pracy

Gotów na podjęcie kolejnego kroku w swojej karierze?

Rekrutację prowadzą:

Daniela Jamrozy
Joanna Łuczak
+49 3641 22 45 88 30
bewerbung@sepona.de

Sepona GmbH

Oddział Leipzig
Jacobstr. 3
04105 Leipzig

Oddział Jena
Steinweg 5
07743 Jena

www.sepona.de

Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt
pod numerem tel.+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku)
lub za pomocą

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sepona GmbH z siedzibą w Leipzig zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sepona GmbH z siedzibą w Lipsku, Jacobstr. 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.